Технології вимагають технічних перекладів

Наука і технології вимагають технічних перекладів

Сьогоднішня експортна торгівля і обмін ноу-хау між різними країнами вимагають високого стандарту лінгвістичної комунікації. Команда «Бюро технічних перекладів», працює щоб виконати будь-який перекладацький проект і постійно підтримувати Ваше кожне підприємство. Наші перекладачі в областях науки і техніки обрані на основі їх знаннь та навичок, не тільки в перекладі, а також в різних галузях науки і техніки. Наприклад, переклади в області електричної енергії виконують інженери-електрики, перекладачі з відповідним професійним досвідом.

Професійний досвід

За більш ніж 10 років ми переклали тисячі науково-технічних текстів, які стосуються широкого діапазону дисциплін, таких як інформатика і телекомунікації, медична технологія, розробка, архітектура, будівництво і т.д., де технічний переклад відіграє важливу роль.

Версія перекладів і технічних специфікацій

Всі тексти, які отримує наша команда, повністю переглядаються. Особливо коли справа доходить до технічних текстів, які містять зображення, графіки і т.д., ми підбираємо відповідне програмне забезпечення так, щоб воно могло обробити зміст будь-якого документа і Ви отримали файл у форматі, який Вам потрібен.

Наукова та технічна термінологія

Команда перекладачів отримує доступ до монопольних інструментів перекладу, специфічних технологій, словників і глосаріїв, таким чином, гарантуючи єдність термінології, яка використовується в документі, незалежно від його розміру.

При виконанні перекладу технічних і наукових текстів нашими перекладачами, Ви можете бути впевнені в їх точності, оскільки вони зроблені професіоналами, які є носіями мови оригіналу і спеціалізуються на необхідній Вам темі.

Конфіденційність і професійна відповідальність

Ми гарантуємо конфіденційність Ваших документів в письмовій формі. Крім того, всі наші служби підпадають під норми професійного страхування цивільної відповідальності.

Популярні переклади в сфері науки і техніки:

  • Інструкції з експлуатації для електричних та електронних пристроїв спеціального призначення;
  • Патенти;
  • Технічні специфікації.

На додаток до перекладу ми надаємо наступні послуги:

  • коректура і редагування перекладених текстів;
  • рендеринг термінології (переклад умов без контексту);
  • одночасні і послідовні служби інтерпретації.

Essay help: top rated 5 Essay Assist Tools For Better Results If you have got an issue that needs to be explored or produced to an academic essay, chances are you’ve tried dozens of unique matters

You can find several distinct essay authors readily available in the marketplace now but none of them will supply you with the high top quality aid that you want. To paper writing service Assist You Compose an article with confidence and clarity, read on:

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89