Технології вимагають технічних перекладів

Наука і технології вимагають технічних перекладів

Сьогоднішня експортна торгівля і обмін ноу-хау між різними країнами вимагають високого стандарту лінгвістичної комунікації. Команда «Бюро технічних перекладів», працює щоб виконати будь-який перекладацький проект і постійно підтримувати Ваше кожне підприємство. Наші перекладачі в областях науки і техніки обрані на основі їх знаннь та навичок, не тільки в перекладі, а також в різних галузях науки і техніки. Наприклад, переклади в області електричної енергії виконують інженери-електрики, перекладачі з відповідним професійним досвідом.

Професійний досвід

За більш ніж 10 років ми переклали тисячі науково-технічних текстів, які стосуються широкого діапазону дисциплін, таких як інформатика і телекомунікації, медична технологія, розробка, архітектура, будівництво і т.д., де технічний переклад відіграє важливу роль.

Версія перекладів і технічних специфікацій

Всі тексти, які отримує наша команда, повністю переглядаються. Особливо коли справа доходить до технічних текстів, які містять зображення, графіки і т.д., ми підбираємо відповідне програмне забезпечення так, щоб воно могло обробити зміст будь-якого документа і Ви отримали файл у форматі, який Вам потрібен.

Наукова та технічна термінологія

Команда перекладачів отримує доступ до монопольних інструментів перекладу, специфічних технологій, словників і глосаріїв, таким чином, гарантуючи єдність термінології, яка використовується в документі, незалежно від його розміру.

При виконанні перекладу технічних і наукових текстів нашими перекладачами, Ви можете бути впевнені в їх точності, оскільки вони зроблені професіоналами, які є носіями мови оригіналу і спеціалізуються на необхідній Вам темі.

Конфіденційність і професійна відповідальність

Ми гарантуємо конфіденційність Ваших документів в письмовій формі. Крім того, всі наші служби підпадають під норми професійного страхування цивільної відповідальності.

Популярні переклади в сфері науки і техніки:

  • Інструкції з експлуатації для електричних та електронних пристроїв спеціального призначення;
  • Патенти;
  • Технічні специфікації.

На додаток до перекладу ми надаємо наступні послуги:

  • коректура і редагування перекладених текстів;
  • рендеринг термінології (переклад умов без контексту);
  • одночасні і послідовні служби інтерпретації.
techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89