Технічний перекладач і нафтогазова промисловість

Технічна і нафтогазова промисловість з її власною мовою

Є багато складних речей у нафтогазовій промисловості. Дослідження, видобування та очищення – це важкі процеси, і переклад критичного вмісту нафти і газу може бути такою ж проблемою. Складні технології, унікальні області експертних знань і спеціалізована термінологія вимагають втручання спеціалізованих технічних перекладачів, які можуть точно передати значення складного матеріалу на потрібну мову. Часто компаніям в нафтогазовій промисловості потрібні технічні переклади на більш складні мови, такі як арабська, казахська, норвезька та інші.

За більше 10 років роботи в мовній сфері ми вибудували міцні відносин із досвідченими технічними нафтогазовими перекладачами, які можуть вирішити ці складні проблеми.

Особливості:

  • Перевірені професійні технічні перекладачі, що спеціалізуються на енергетичному секторі;
  • Можливості перекладу на менш розповсюджених мовах;
  • Здатність працювати зі складними технічними форматами документа.

У нас є відповідний технічний перекладач для Вашого проекту. Компанії, які виробляють спеціалізовані товари, є двомовними на мовах енергетики і машинобудування. Вони будуть також виконані в діловому жаргоні, маркетинговому і згідно з законом про міжнародний договір. Багато компаній в галузі однаково незвичні до більш свіжих вимог, що робить їх результат  більш зрозумілим для ширшої аудиторії.

Ви можете бути впевнені, що ми знайдемо відповідного технічного перекладача для Вашого проекту, враховуючи всю необхідну інформацію про Ваш тексті, цільову аудиторію, а також Вашу компанію і її культуру. Наша мережа, що включає велику кількість перекладачів із безлічі галузей, дає нам впевненість в тому, що ми знайдемо необхідного мовного експерта для Вашого проекту.

Наша послуга є дуже спеціалізованою

Навіть якщо значення слова здається абсолютно очевидним на перший погляд, воно фактично має набагато більше значення, коли мова йде про технічний переклад. І збільшення кількості новин і технічних документів, і підвищення інтересу сторін, вказує на важливість правильно виконаного технічного перекладу. До того ж: протягом кількох років енергетика стала предметом більш істотного громадського інтересу.

Це стало поштовхом для створення мережі в усьому світі, і тепер генерує величезний попит на технічні переклади. Наші технічні перекладачі покривають величезну різноманітність сегментів в галузі і окрему термінологію, яку кожен з них використовує.

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89