Технічний перекладач для енергетики

Енергетика є дійсно міжнародним ринком. Компанії співпрацюють з багатьма країнами, що залежать від міжнародних енергетичних і комунальних послуг, тому чіткий зв’язок між сторонами має велике значення у забезпеченні необхідними ресурсами. Ми можемо допомогти Вашій компанії надавши професійні послуги з технічного перекладу:

  • Технічних отримань
  • Посібників користувача
  • Планів
  • Технічних патентів
  • Технічної звітності
  • Технічної специфікації
  • Інструкцій з безпеки
  • Ваші відповіді на міжнародні повідомлення.

На основі дослідження, проведеного однією з провідних компаній в сфері енергетики, перші 6 мов (крім української мови) для веб-сайтів в галузі енергетики і комунальних послуг: англійська, іспанська, французька, китайська, японська, португальська мови. Ми переконалися, що необхідні переклади виконані експертами. Ми повністю розуміємо, що невелика похибка в технічному перекладі може призвести до надзвичайно серйозних наслідків – це може навіть стати питанням життя і смерті.

Наші технічні перекладачі є спеціалізованими експертами в певних галузях. Точний переклад в енергетиці і комунальних послуг надзвичайно важливий – без можливого наближення. Ми переконалися, що Вашими проектами керують носії мови з відповідним технічним досвідом. Оскільки ми працюємо з Вами над проектами, що цікавих для Вашої компанії, ми сформуємо певний глосарій технічних умов, які прийняті галуззю і Вашою компанією. Глосарії пов’язані з енергетикою, повинні застосовуватись автоматично і правильно, оскільки технічний перекладач відповідає за термін виконання замовлення. Чим більше проектів, які ми виконуємо для Вас, тим буде багатший і більш докладний глосарії термінів. Ми також використовуємо, технології пам’яті перекладів, щоб упевнитися, що текст, який повторюється – в інструкціях або посібниках користувача, наприклад – завжди буде перекладатись однаково. Цей метод буде впливати на витрати – ми робимо знижку на раніше перекладений текст.

Ми слідкуємо за якістю наших фахівців з перекладу

Ми забезпечуємо контроль якості, перевіряючи якість на кожному етапі процесу перекладу, щоб упевнитися, що переклади, які ми виконуємо настільки точні, наскільки Ви вимагаєте.

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89