Технічний переклад медичних інструкцій

Бюро технічних перекладів надає послуги перекладу інструкцій до медичного обладнання. У наш час ця послуга є дуже популярною, тому що обмін технологіями і знаннями, винаходами між українськими і зарубіжними вченими розвивається. Також в Україні за останні роки було залучено безліч інвесторів, які допомагають удосконалити лікарні, дослідницькі центри та приватні клініки. Велика частина устаткування, яке використовується в нашій країні, було закуплено і вироблено закордоном і відповідно всі специфікації, інструкції, посібники і навіть каталоги написані на іноземній мові. Бюро технічних перекладів давно помітило необхідність в наданні якісних і коректних перекладів технічних інструкцій і в цілому документації. Саме тому наше бюро кожен день прагне допомагати українським компаніям використовувати іноземне обладнання шляхом перекладу технічних текстів.

Бюро технічних перекладів відбирає висококваліфікованих фахівців для перекладу інструкцій до медичного обладнання, оскільки такі тексти містять величезну кількість термінів, які необхідно не лише перекласти, а й пояснити. Наші перекладачі намагаються перекладати всі тексти так, щоб вони були зрозумілі не тільки фахівцям, але і звичайним співробітникам підприємств. Вони дотримуються необхідної стилістики і не дозволяють собі ніяких ліричних відступів, які притаманні тільки художнім текстам. Також наші перекладачі мають величезний досвід в перекладі різних текстів медичної тематики і можуть правильно перекласти саму хитромудру інструкцію.

Інструкції до медичного обладнання часто містять схеми, діаграми та інші графічні елементи, які  містять текст або умовні позначення, які потребують перекладу. Наше бюро перекладів має кваліфікованих верстальників, які зможуть надати переклад інструкції з таким же форматуванням, як і в Вашому оригіналі.

Бюро технічних перекладів співпрацює з декількома медичними консультантами, які перевіряють на актуальність і відповідність всі наші переклади, які пов’язані з медициною і фармацевтикою. Наприклад, наші перекладачі виконали переклад інструкції до американського томографа, яка містила велику кількість обмежень, попереджень і вказівок по використанню цього томографа. Наші перекладач і консультант спільно витратили багато безсонних ночей для того, щоб кожен співробітник, який буде використовувати цей апарат, міг зрозуміти і запам’ятати цю інструкцію.

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89