Технічний переклад інструкцій з експлуатації

Бюро технічних перекладів виконує переклади інструкцій з експлуатації техніки, обладнання та електроніки. Українські компанії ведуть бізнес з іноземними підприємствами, обмінюються досвідом, товарами й обладнанням. Відносини між українськими та іноземними компаніями розвиваються і поширюються на все нові й нові галузі. Якщо кілька років тому Україна співпрацювала тільки в промисловій сфері, то тепер ми обмінюємося і фінансовими послугами, і науковими розробками, технологіями, будівельною, медичної, фармакологічної технікою і багатьом-багатьом іншим. Оскільки на ринку електроніки і побутової техніки в Україні переважають іноземні товари, переклади інструкцій з експлуатації є одним з найбільш затребуваних видів перекладу.

При перекладі інструкцій по експлуатації дуже важливо дотримуватися стилістики і точності термінів. Перекладачі Бюро технічних перекладів ставляться уважно до кожного замовлення. А наші менеджери розподіляють замовлення відповідно до спеціалізації перекладача. Наше бюро перекладів співпрацює з різними вузькоспеціалізованими перекладачами. Наприклад, ми підберемо різних перекладачів для перекладу інструкції з експлуатації екскаватора і посібника користувача СВЧ печі. Таким чином ми і Ви можете бути впевнені, що всі терміни, послідовність, логічність, лаконічність і, головне, зміст оригіналу передані правильно і коректно.

Також подібні інструкції можуть містити велику кількість схем, зображень і діаграм. Для цього в бюро технічних перекладів є верстальники, які зможуть оформити перекладену інструкцію 1: 1 з оригіналом. Незалежно від програми, в якій був створений оригінальний текст, верстка документа буде виконана згідно з усіма побажаннями нашого клієнта.

Ми перекладемо інструкції з експлуатації:

  • пральних машин, пилососів, телевізорів, холодильників та іншої великої побутової техніки;
  • СВЧ, фенів, прасок, чайників, блендерів та іншої дрібної побутової техніки;
  • промислового, сільськогосподарського, деревообробного обладнання;
  • мобільних телефонів, планшетів, комп’ютерів, ноутбуків та іншої електроніки;
  • медичного та фармакологічного обладнання;
  • обладнання для лабораторій і дослідницьких центрів;
  • автомобілів, вантажівок, тракторів і багато чого іншого.
techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89