Технічний переклад документації

Бюро технічних перекладів надає комплексні послуги перекладу документів із посвідченням печаткою бюро або нотаріальним посвідченням. При необхідності участі в міжнародному тендері, підписанні договору з іноземною компанією на обмін послугами чи поставки продукції, надання документів в посольство, оформлення документів на виїзд за кордон, ПМЖ і в подібних ситуаціях, звернення в бюро перекладів є неминучим. Але Ви повинні бути обережними при виборі бюро перекладів, тому що не кожне бюро впорається з документацією про будівництво, випробуваннях медикаментів та іншої вузькоспеціалізованої документації.

При перекладі документів необхідно дуже суворо дотримуватися оригіналу, адже навіть найменші розбіжності у формулюванні речень здатні повністю змінити зміст і значення всього документа. Перекладачі, які спеціалізуються на перекладі договорів, довіреностей і судових рішень, часто мають другу вищу юридичну освіту, або працювали штатними перекладачами в іноземних юридичних фірмах. Вони повинні бути на сто відсотків впевнені, що перекладений ними текст матиме те саме значення, що і оригінал. Також важливо, щоб перекладач був знайомий з законодавством країни, для якої даний переклад призначений, оскільки в кожній країні є свої особливості, наприклад, переклад довіреності на англійську мову буде відрізнятися для Великої Британії та США. Перекладачі юридичної або фінансової документації завжди дотримуються певних стандартів, термінів і правил, які використовуються у всесвітній практиці. Вони ніколи не дозволять собі додати в текст будь-які ліричні відступи або перефразувати текст документа, адже переклад технічних текстів, особливо документів, є сухим, чітким, детальним, але лаконічним і логічно побудованим.

Наше бюро перекладів може швидко і якісно виконати переклад таких документів:

  • свідоцтва про народження, шлюб, смерть;
  • паспорта, водійських прав, посвідчення, техпаспорта;
  • довідки з банку, з роботи, про несудимість;
  • договору, довіреності, судового рішення;
  • статуту, бухгалтерської документації та інші.

Всі документи, які Ви віддаєте нашому бюро перекладів, є конфіденційними. Всі співробітники нашого бюро підписують договори про нерозголошення. Ми розуміємо всю важливість документації, яку Ви нам надаєте і ставимося до неї з усією необхідною дбайливістю і уважністю.

Бюро технічних перекладів може гарантувати якість своїх перекладів, адже за всі роки нашої роботи документи, які були перекладені нашим бюро перекладів, завжди приймалися в необхідні інстанції закордоном, допомагали створити міцні комерційні відносини із зарубіжними компаніями і підтверджували наміри українських компаній. Жоден документ не був повернутий і у нас немає жодного незадоволеного клієнта.

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89