Технічні послуги з перекладу документа

Технічний переклад зазвичай призначається для спеціалізованої аудиторії. Саме тому технічні переклади документа повинні бути дуже зрозумілими. Завдання, які містять переклад технічних документів, складні і трудомісткі. Оскільки, більшість з них виходить за рамки кваліфікації звичайних перекладачів, ми наймаємо сертифікованих виконавців зі знаннями і досвідом у темі, хто дійсно розуміє ці проблеми.

Ми не поставимо під загрозу репутацію Вашої компанії. Ми виконуємо кожен проект співпрацюючи з належними професіоналами – чи то хіміки, інженери чи перекладачі з рівнем освітньої підготовки, необхідним для дуже вузькопрофільної роботи. Щоб гарантувати скорочення витрат і якість, наша компанія комбінує роботу досвідчених перекладачів з використанням сучасних інструментів. Список наших клієнтів коливається від транснаціональних корпорацій, лідерів технологій до численних високотехнологічних проектів. Повна конфіденційність гарантується.

Наші технічні перекладачі

Всі, хто забезпечує послуги з перекладу, мають великий досвід в технічному перекладі і паралельно працюють як хіміки, розробники програмного забезпечення, нафтові інженери, інженери-електрики, інженери-будівельники, інженери-механіки, фізики, і т.д. Крім того, вони – носії мови, мають сертифікацію від визнаних асоціацій у сфері перекладу або відповідну освіту і мінімуму 10 років досвіду у виконанні технічних перекладів.

Наше бюро спеціалізується на технічних перекладах документів понад 10 років. Нижче вибірка типів документів, які ми перекладаємо:

Автоматичні посібники; Авіація; Переліки матеріалів; Каталоги; Таблиці даних і довідники; Електронне навчання; Технічні специфікації; Інструкції з експлуатації та встановлення обладнання; Інструкції з техобслуговування та усунення несправностей; Рекламні матеріали; Брошури; Патенти; Технічні пропозиції; Інструкції з правил безпеки; Програмне та апаратне забезпечення; Документи системних вимог; Технічні посібники; Матеріали для технічного навчання; Тендерні заявки і відповіді; Посібники користувача; Звіти; Веб-сайти і т.д.

Експерти в темі

Бюро виконало тисячі технічних перекладів для найбільших компаній і урядових установ. З нашою великою мережею досвідчених виконавців та інноваційними технічними ресурсами – ми завоювали довіру численних компаній.

Мови, на які ми перекладаємо

Бюро забезпечує послуги з перекладу на більш ніж 100 мов. Наші сертифіковані перекладачі – носії мови і мають знання і досвід у певній галузі. Ми систематично забезпечуємо переклад на англійську і головні азіатські, європейські та близькосхідні мови.

techperevod.com.ua Звоните ☎ +38 (044)222-96-89